Julkkikset
Jannika B hehkuttaa Tanssii Tähtien Kanssa-avausjaksoa – Odottelee samalla vauvan syntymistä
Laulaja Jannika B:n ja Apulanta-rokkari Toni Wirtasen toisen yhteisen lapsen on määrä syntyä pian. Jannika B onkin postaillut mukavia kuvia pitkin raskautta omalle Instagram-tililleen.
Nyt Jannika poseerasi poreammeessa jo aikamoiseksi kasvaneen raskausvatsansa kanssa. Päivityksessä hehkutettiin uutta Tanssii Tähtien Kanssa-avausjaksoa ja erityisesti Krista Siegfridsin yllä nähtyä mekkoa.
Jos upotus ei näy, voit katsoa sen täältä.
– Ihan ei oo just nyt vyötärö samassa kunnossa kun omalla kaudella, joten kuinka onnelliseksi voikaan tulla kun JUMALATAR @kristasiegfrids teki Samba-mekolleni kunniaa!!! BOOOM mikä beibi ja mikä numero! Jannika kirjoittaa kuvatekstissään.
Jannika muistetaan vuoden 2019 TTK:sta, jossa hän sijoittui upeasti toiseksi. Hänen valmentajanaan oli tuolloin tanssija Aleksi Seppänen. Krista Siegfrids tanssii tänä vuonna yhdessä tanssinopettaja Anssi Heikkilän kanssa. Sunnuntainen tanssiesitys sai tuomaristonkin kiroilemaan.
– V*ttu mikä veto! Tämä oli show´ta parhaimmillaan, jätte bra! hehkutti Jorma Uotinen esitystä.
Jannika B jatkaa kilpailun seuraamista mielenkiinnolla ja toteaa vielä päivityksensä loppuun, että ”P.s. Sais kyllä tää bebe jo tanssia pihalle!”
