Julkkikset
Helmi-Leena Nummelan lomakuvat Pariisista: viimeisessä kuvassa vilautus!
Näyttelijä Helmi-Leena Nummela kertoi hiljattain Instagramissa lähteneensä lomalle Ranskan Pariisiin.
Hän julkaisi somessa kuvasarjan itsestään kesäisissä tunnelmissa ja kuvasarjan viimeiseen kuvaan jopa taltioitui Hollywoodmainen vilautus.
”Seuraa liuta erilaisia turistipönötyskuvia ja lopussa tahaton vilautus. Matkaseura oli mitä parhain. Muutamat työt vielä ja sit oon yhtä muikeena loppukesän. La vie est belle,” Helmi-Leena kirjoittaa.
Seuraajat ovat kommentoineet aktiivisesti hyväntuuliseen kuvasarjaan.
”Suomen Marilyn Monroe,” eräs kommentoi.
”Teit Marilynit! Miekin kerran tahattomasti Gran Canarialla, ja semmoinen englantilainen tanakka, hanakka ja punakka gentleman nostaa peukkua ja kähisee viskybassolla ”just like a Marilyn Monroe.” Miulle tuli kiire,” seuraava tarinoi.
”Noi tahattomat on niitä parhaita,” kommentoi kolmas.
”Voi sua, senkin Marilyn. Mitäs sitä piilottelemaan, kun on kaunis anna mennä vaan,” seuraava sanoo.
Jos upotus ei näy, sen voi katsoa täältä.
Jos upotus ei näy, sen voi katsoa täältä.
