Pidetään yhteyttä

Julkkikset

Seiska tavoitti Sara Siepin reagoimaan suhdehuhuihin: ”En tiedä mistä puhut!”

Sara Sieppi vastaa suhdehuhuihin miljonäärimiehen kanssa
AOP

Tuoreimmassa Seiska-lehdessä kerrottiin entisen Miss Suomen Sara Siepin löytäneen uuden rakkaan. Lähteet kertoivat, että Sara oli iskenyt silmänsä nuoreen miljonääriin.

– Saran uusi ihastus on erään tunnetun suomalaissuvun miljoonaperijä. Mies on opiskellut viime vuodet Tukholmassa, mutta etsii nyt kotia Helsingistä, olivat lähteet kertoneet Seiskalle.

Miehen suvulla on tietojen mukaan perheomisteinen sijoitusyhtiö, jonka liikevaihto kohoaa yli miljardiin euroon. Komistus, jonka kanssa Saran on nähty liikkuvan yhdessä, kuuluu yhteen suvun 10:en suurimpaan perijään.

Nyt Seiska oli saanut kiinni Saran ja pyysi tältä kommentteja liittyen miljonäärimiehen kanssa seurusteluun. Sara kuitenkin kiisti kaiken, eikä myöntänyt, että hänellä olisi uutta poikaystävää.

– Ei pidä paikkaansa enkä tiedä mistä puhut. Tämä on nyt täysin perätön juttu, ja mulla on muutakin tekemistä, kuin vastailla tämmöisiin kysymyksiin, Sara vastasi tiukasti Seiskalle.

Sara on usein yhdistetty menestyviin julkkismiehiin, ja hän on seurustellut useamman julkkismiehen kanssa. Hänellä oli aikakausi, johon kuului usein jääkiekkoilijoita, mutta viime vuosina hänet on nähty usein muusikoiden kanssa.

Saran miesvalinnat ovat saaneet monet epäilemään, että hän olisi rikkaan miehen perään. Kun häneltä kysyttiin asiasta hän kuitenkin vastas, ettei miehen varakkuudella olisi väliä.

– En halua rikasta miestä. Haluan määrätietoisen miehen, jolla on kunnianhimoa, hän kertoi tuolloin.

Lähde: Seiska

Mainos
Jätä kommentti
Tilaa
Ilmoitus

0 Kommenttia
Vanhimmat
Uusimmat Äänet

Mainos

Mainos

Ruoka

Uudet kommentit