Julkkikset
Janni Hussi mokaili hotellissa: ”Harvoin tosiaan hävettää”
Juontaja ja kartturi Janni Hussi on ollut tänä kesänä kiireinen ralliautoilun parissa. Hän viiletti heti häämatkaltaan kartturin penkille ja hän on ajellut jo useammat kisat ympäri Eurooppaa.
Janni palasi juuri Italian reissulta, mutta vauhti on edelleen päällä. Hän teki varikkopysähdyksen hotellissa, mutta tuli ja meni sellaisella kiireellä, ettei ehtinyt edes pitää hotellihuonettaan järjestyksessä.
Hän julkaisi Instagramissa tarinan, jossa hän pahoitteli ja häpeili omaa siivottomuuttaan.
”Harvoin tosiaan hävettää oma lääväisyys mut nyt ollaan ylitetty joku raja,” Janni kirjoittaa tarinassaan.
”Tulin käymään hotellihuoneessa hommien välissä ja olin jättänyt oveen sen kyltin, ettei tarvitse tulla siivoamaan koska tää on niin karsee läävä,” hän jatkaa.
”Mä oon vaan tullut myrskyn lailla. Täällä on mun Italian kamat levällään, tääl on ajokamat levällään. Tähän meni mun raja, mä en kehtaa ees näyttää tätä,” Janni juttelee.
Hotellin henkilökunta oli kuitenkin käynyt jättämässä Jannille ”sipsukkaa” ja ”pepsukkaa.”
”Oli täällä silti käyty jättämässä tuliaisia. Kiitos isosti, nämä maistuu ihanasti mutta tota… Pahottelut tästä sotkusta,” Janni pahoittelee.
Jos upotus ei näy, sen voi katsoa täältä.
Jos upotus ei näy, sen voi katsoa täältä.
Jos upotus ei näy, sen voi katsoa täältä.
