Pidetään yhteyttä

Julkkikset

Sonja Aiello tuskastui: pakkasi kamat ja lähti – muistuttaa kaikkia tärkeästä asiasta

Sonja Aiello tuskastui: pakkasi kamat ja lähti - muistuttaa kaikkia tärkeästä asiasta
Instagram / Sonja Aiello

Sonja Aiello käy edelleen läpi eroaan räppäri Williamista. Hän on hiljattain keskittynyt puhumaan paljon itsensä priorisoimisesta ja oman ajan ottamisesta.

Hiljattain hän julkaisi Instagramin tarinoissaan seuraavanlaisen lainauksen.

”Yritän parhaani menneiden asioiden irti päästämisessä ja eteenpäin menemisessä. Hyväksyn, että on asioita, joita en voi muuttaa, eikä ole järkeä pahoittaa niiden takia mieltään. Sijoitan enemmän aikaa itseeni – matkustan, tutkin ja seikkailen yksin, jotta opin, mikä minut tekee onnelliseksi,” tekstissä esimerkiksi lukee vapaasti suomennettuna.

Sonja onkin lähtenyt tuumasta toimeen. Hän nimittäin pakkasi kamansa Bibi-koiran kanssa ja istui auton rattiin.

”Vihdoin rohkaistuin ja pakkasin meidän tavarat. me lähdetään nyt Bibin kanssa ainakin pariksi päiväksi ottaa vähän happea kaikesta,” Sonja kirjoittaa kuvaan.

”Tapahtunut liikaa asioita ja nyt vaan tuli tunne, että on ok pyytää apua eikä asioiden kanssa tarvitse olla yksin,” Sonja kirjoittaa ja mainitsi, ettei Bibi istu hänen sylissään automatkan aikana.

Jos upotus ei näy, sen voi katsoa täältä.

Mainos
Jätä kommentti
Tilaa
Ilmoitus

0 Kommenttia
Vanhimmat
Uusimmat Äänet

Mainos

Mainos

Ruoka

Uudet kommentit