Pidetään yhteyttä

Julkkikset

Sara Sieppi keksi mielenkiintoisen tavan käyttää kirjahyllyä – hauska ratkaisu!

Sara Sieppi keksi mielenkiintoisen tavan käyttää kirjahyllyä - hauska ratkaisu!
Instagram / @sarasieppi

Somevaikuttaja Sara Sieppi tunnetaan viinin ystävänä. Muun muassa Afrikassa vieraillessaan hän pääsi käymään upealla viinitilalla, josta hän julkaisi kuvasarjan.

Hän näytti hiljattain tarinoissaan löytäneensä upean kirjahyllyn ja koonneensa sen itse. Ilmeisesti ensin väärin, mutta lopussa kiitos seisoo.

”Kokosin eilen tämän kirjahyllyn ainakin kuusi kertaa väärin, mutta siinä se nyt on,” Sara kirjotti tarinoissaan tiistaina.

Kirjahylly ei kuitenkaan saanut perinteistä käyttötarkoitusta, vaan hyllyssä komeilee 11 viinipulloa, mikä sopii viinin ystävälle hienosti.

”Kirjojen tilalla tietysti viinit,” Sara vitsailee.

Ilmeisesti muitakin somettajia oli kiinnostanut tämä ratkaisu, sillä Sara kertoi seuraajilleen, mistä kirjahyllyn voi löytää.

”Viestien perusteella muillakin on jano. Tämä löytyy siis parhaiten Googlesta Kirjahylly Emerson tai Tree kirjahylly (Hinnat myös vaihteli, vaikka kyseessä sama hylly olikin),” hän paljasti.

Jos upotus ei näy, sen voi katsoa täältä.

Jos upotus ei näy, sen voi katsoa täältä.

Mainos
Jätä kommentti
Tilaa
Ilmoitus

0 Kommenttia
Inline Feedbacks
View all comments

Mainos

Mainos

Mainos

Mainos

Mainos

Uudet kommentit

Mainos

Mainos

Mainos