Pidetään yhteyttä

Julkkikset

”Miljardöörin” tililtä paljastui karu totuus: Katie Price jätti aviomiehensä WhatsApp-viestillä

Katie Price
instagram / @katieprice

Entinen malli Katie Price, 48, on päättänyt kahdeksan kuukautta kestäneen avioliittonsa Lee Andrewsin kanssa, uutisoi muun muassa brittiläinen The Sun -sivusto.

Ero syntyi äkillisesti alkuviikosta WhatsApp-viestin välityksellä, kun Pricelle selvisi, että itsekseen miljardööriksi tituleeratun miehen kryptotilillä oli todellisuudessa vain 2,22 puntaa eli noin kaksi ja puoli euroa.

Lehden saamien tietojen mukaan Pricen läheiset ystävät ovat ratkaisusta ilahtuneita. Lähipiiri on kuukausien ajan pyytänyt tähteä jättämään miehensä ja varoitellut tätä epäilyttävistä asioista, joita ovat miehestä havainneet.

– Katyn ystävät ovat todella helpottuneita siitä, että hän päätti vihdoin hakea eroa Leestä. Kaikki varoittelivat häntä niin paljon kuin pystyivät, mutta hän ei vain kuunnellut. Nyt he ovat onnellisia siitä, että tämä päättyi viimein, lähipiiristä kommentoidaan The Sunille.

Eron tuomasta helpotuksesta huolimatta ystävät kantavat jo huolta tulevasta. Lähipiirissä pelätään, että Price saattaa vielä palata yhteen syytösten keskellä vankilaankin joutuneen Andrewsin kanssa tai syöksyä nopeasti uuteen suhteeseen. Tähti kun ei tunnetusti viihdy pitkään yksin.

– Ainoa toivo on, ettei hän palaa enää takaisin ja pitäisi kerrankin kunnon tauon suhteista. Jokainen mies tuntuu tuovan hänen elämäänsä vain lisää draamaa. Ongelma on se, että Katie ei pidä yksinolosta, ja ystävät pelkäävät hänen hyppäävän taas suoraan seuraavaan suhteeseen, lähde paljastaa.

Läheiset toivovatkin nyt, että Price keskittyisi jatkossa mieluummin perheeseensä ja lapsiinsa kuin uusiin miessuhteisiin.

Mainos
Jätä kommentti
Tilaa
Ilmoitus

0 Kommenttia
Vanhimmat
Uusimmat Äänet

Mainos

Mainos

Ruoka

Uudet kommentit